O firmie

Karolina Matuszewska

 

KonturoVnia powstała w grudniu 2016 roku z wieloletniej pasji do upiększania kobiet. Jest to miejsce, w którym każda z Was otrzyma profesjonalny makijaż, jak również lekcje dla osób prywatnych, czy szkolenia dla wizażystów.

 

Założycielką jest Karolina Ratajczak, miłośniczka języków obcych, dobrego jedzenia, horrorów, muzyki latynoskiej, brazylijskiej sztuki makijażu i podróży po dalekiej Azji. Maluje od 2008 roku. Przez minione lata pracowała dla jednej z największych agencji modelek w Hiszpanii, na pokazach mody flamenco, w andaluzyjskiej telewizji, z niezliczoną ilością panien młodych, a największymi gwiazdami, które znalazły się pod jej pędzlem były Carolina Herrera, Sara Carbonero, a nawet Antonio Banderas.

Dwa razy z rzędu była nominowana do nagrody Artysty Roku Magazynu Make up Trendy, gdzie publikowała swoje prace. Jest uczestniczką wielu warsztatów prowadzonych przez najlepszych wizażystów w Polsce i na świecie. Od 2016 z powodzeniem prowadzi najbardziej prestiżowe make up studio w sercu Wielkopolski.